Keleivių pervežimas iš oro uostų VilniusTransfer.com

PERVEŽIMAI IŠ ORO UOSTŲ

Pervežimai iš oro uostų: Vilniaus, Kauno, Palangos, Rygos, Varšuvos ir Talino. Atvešime Jus iki Jūsų nurodytos vietos.

VilniusTransfer.com siūlo privačius, komfortiškus pervežimus iš/į Vilniaus oro uostą, Kauno oro uostą, Palangos oro uostą ir kitus Lietuvos miestus bei Baltijos šalis.

Mūsų transferų / keleivių pervežimo kainas ir ypatingus pasiūlymus rasite čia

Apie mus

Operatorius VilniusTransfer.com yra licencijuota Lietuvos įmonė EVITRA LT, kuri specializuojasi autobusų, mikroautobusų nuoma ir automobilių su vairuotoju nuomos paslaugomis. Mūsų kompanija siūlo bene didžiausią mikroautobusų nuomos su vairuotojais pasirinkimą Lietuvoje. Mes dirbame visose Baltijos šalyse, dėl to mūsų klientai gali sutaupyti savo laiką ir pinigus, užsakydami kompleksines pervežimų paslaugas. Pervežimus iš oro uosto atliekame visą parą ir 7 dienas per savaitę.

Susisiekite su mumis telefonu: +370 645 45 124, +370 60 20 10 10 arba el.paštu: booking@vilniustransfer.com

apmokėjimas už pervežimą kortele

Mes priimame apmokėjimus grynais; išansktinį apmokėjimą į mūsų banko sąskaitą; išankstinį apmokėjimą / rezervavimą kreditine kortelę; mokėjimo kortele vairuotojui pervežimo metu ir išankstinį apmokėjimą per tarptautinę elektroninių mokėjimų sistemą PayPal. Per PayPal sistemą galėsite atsiskaityti kreditine kortele, net neturėdami registracijos šioje sistemoje, visi elektroniniai apmokėjimai yra saugūs ir greiti.keleivių pervežimas iš oro uosto

Tarpmiestinis taksi. Pervežimai tarp Lietuvos ir užsienio miestų už iš anksto žinomą kainą. Saugu ir patogu, pigiau už taksi ar pavežėjimo tarnybas. Visi keleiviai ir bagažas apdrausti, naujų modeliu automobiliai. Plačiau

keleivių pervežimas iš oro uostoMikroautobusų nuoma, minivenų nuoma, autobusų nuoma, automobilio su vairuotoju nuoma.

Atvykstate į Vilnių? Pasinaudokite mūsų pervežimo paslaugomis iš Vilniaus oro uosto. Užsakytas transferas iš Vilniaus oro uosto į Vilniaus miestą garantuoja, kad atvykęs asmuo bus laukiamas net veluojant lektuvui iki vienos valandos ir bus lydimas nuo oro uosto vartų iki pat atvykimo tikslo. Saugokitės nesąžiningų taksi vairuotojų. Mūsų Klientai prisipažino, kad kartais kaina iš vietinių vairuotojų gali siekti 100 Eur! Mes siūlome fiksuotas pervežimų kainas nuo €19.00. Jūsų paslaugoms mandagus, lietuviškai, angliškai, vokiškai bei rusiškai šnekantis vairuotojas. Plačiau apie keleivių pervežimus.

pasitikimo oro uoste paslauga

Pasitinkame or pervežame svečius: Vilniaus oro uoste, Kauno oro uoste, Palangos oro uoste, Rygos oro uoste, Talino oro uoste, Minsko oro uoste, Varšuvos oro uoste..

Pasitinkame savo keleivius su lentelėmis, kuriose įrašytas keleivio ar grupės vardas. VilniusTransfer.com siūlo profesionalias keleivių pervežimo paslaugas, kurios Jūsų kelionę padarys malonią, bet kuriame Lietuvos ar Baltijos mieste. Pasirūpinkite savo verslo kolegomis, užsakydami pervežimą iš oro uosto.

Taip pat galime atlikti papildomas kliento pavestas užduotis, tiesiogiai nesusijusias su pervežimo paslauga - konsjeržo paslaugas / asmeninis asistentas.

Naujiena! Keleivių pervežimas Baltarusijoje. Galime pasiūlyti automobilius Gardine.

Аkcijos:

pigus keleivių pervežimas iš Vilniaus į Kauną

Pigus pervežimas

Taksi / transferas Vilniaus oro uostas - Vilnius tik €19

Transferas / Taksi Vilnius - Kaunas (Kaunas - Vilnius) tik €75. Wi-Fi internetas ir gėrimai kelionės metu nemokamai*!

Transferai

taksi iš viešbučio į oro uostą

Pasiektį viešbutį Vilniaus ar Kauno centre, atvykus į Vilniaus oro uostą, geležinkelio ar autobusų stotį - paprasta, užsakius pasitikimo ir pervežimo paslaugą

vilnius kaunas taksi vežimas
Atvykti į Kauną, Kauno areną ar Kauno oro uostą — lengva, patogu ir pigu!


Mes galime nuvežti Jus į bet kurią Lietuvos ir užsienio vietą. Vežame transferus į visus Lietuvos miestus bei kitus Baltijos šalių miestus. Užsisakykite malonų ir patogų transferą jau dabar.

VIP pervežimai

Aukšciausios klasės automobiliai bei aukščiausios klasės aptarnavimas. Plačiau

Тransferai Baltijos šalyse

Privatus taksi Rygoje, pervežimas iš Rygos oro uosto. Sužinoti daugiau apie

Privatus taksi Taline, pervežimas iš Talino oro uosto. Sužinoti daugiau apie

Тransferai Baltarusijoje

Transferai, keleivių pervežimas ir automobilio nuoma su vairuotoju Baltarusijoje.

 

 

Mūsų klientai: kelionų agentūros, viešbučiai, įvairių šalių ambasados, šou verslo žvaigždės, stambios tarptautinės įmonės ir pavieniai asmenys vertinantys patogumą.

 

Partneriai: