Individualus keleivių pervežimas iš oro uostų VilniusTransfer.com

Klausimai ir atsakymai

Kuom VilniusTransfer.com yra naudingas man?

VilniusTransfer.com teikia profesionalius ir kokybiškus oro uosto transferus, Meet & Greet paslaugas, paslaugas teikiame Vilniuje, Kaune, Palangoje, Rygoje, Jurmaloje, Taline. Jūs sutaupysite savo laiką ir pinigus, nes dažniausiai taksi vairuotojai oro uoste siūlo aukštas kainas. O mes siūlome fiksuotas kainas ir suplanuotas keliones, todėl Jums nereikės jaudintis.

Kas įskaičiuota į kainą?

Individualios transporto paslaugos su vairuotoju, pasitikimas oro uoste atvykimo salėje arba viešbutyje, bagažo pakrovimas/iškrovimas.

Kaip aš galiu užsakyti oro uosto transferą?

Jūs galite užsakyti oro uosto transferą mūsų tinkalpyje, jeigu mokate sistema PayPal čia. Taip pat galite palikti mums užklausą el.pašte booking@vilniustransfer.com arba užpildyti kontaktinę formą mūsų tinklapyje čia. Mes priimame užsakymus trumposiomis SMS žinutėmis arba telefonu: +370 645 45 124. Tada Jūs gausite patvirtinimą iš mūsų operatoriaus.

Kaip aš galiu susimokėti už oro uosto transferą?

Susimokėti galima sistema PayPal, tai saugus apmokėjimo būdas, sistema priima kreditines korteles.. Taip pat įmanoma susimokėti banko pavedimu į mūsų Lietuvišką banko sąskaitą arba grynais vairuotojui. Jeigu užsisakote taksi paslaugas, tai galite atsiskaityti kreditine kortele automobilyje.

Kaip aš atskirsiu savo transportą?

Mūsų vairuotojas lauks Jūsų oro uoste atvykimo salėje, laikydamas VilniusTransfer.com lentele su mūsų logotipu ir su užsakovo vardu.

Kas būs, jeigu mano skrydžio (traukinio ar autobuso) atvykimas vėluos?

Jūsų vairuotojas būs informuojamas dėl Jūsų atvykimo laiko ir lauks Jūsų atvykimo salėje, kol Jūs atvyksite. Už tai papildomi mokesčiau netaikomi.

Koks transportas būs mano kelionėje?

Mūsų įmonė turi platų transporto pasirinkimą. Transportas priklauso nuo kelionės tipo ir keleivių skaičiaus. Visi automobiliai ir mikroautobusai turi oro kondicionierių. Didesni mikroautobusai yra su komfortiškomis sėdynėmis ir tamsintais langais. Jeigu Jūs domina koks transportas būs parinktas Jūsų kelionei, paklauskite mūsų operatorių. Plačiau apie transportą

Aš negavau patvirtinimo laiško per el.paštą, ką man daryti?

Patikrinkite el.pašto šlamšto skiltį. Jeigu laiško nebūs ir ten, prašome susisiekti su mumis telefonu. Dažniausiai užklausą patvirtiname per 1 dieną. Taip pat patvirtiname užklausas SMS žinutėmis ir telefonu.

Ar Jūs įskaičiuojate kūdikį (arba vaiką) kaip atskirą keleivį?

Taip, mes įskaičiuojame kūdikį arba vaiką, kaip atskirą keleivį. Todėl prašome užsakyme nurodyti kiek vaikų ar kūdikių keliaus kartu su Jumis.

Ar Jūs išrasote sąskaitą faktūrą arba kvitą?

Taip, jeigu Jums reikalinga sąskaita faktūra arba kvitas praneškite mums iš anksto. Galime išsiųsti sąskaitą faktūrą ir el.paštu. Dėl to prašome atsiųsti įmonės pavadinimą, kodą, PVM mokėtojo kodą, adresą, kontaktus.

Aš negaliu rasti vairuotojo? Ką man daryti?

Prašome paskambinti mums telefonu +370 645 45 124 arba parašyti SMS. Vairuotojas galbūt laukia Jūsų prie kitų atvykimo vartų arba kitoje salėje.

Jeigu aš sumokėjau už paslaugas, bet Jūs negalite atlikti transfero?
Jeigu mes negalime atlikti transfero, mes jums pranešime 12 valandų prieš Jūsų kelionę. Garantuojame, kad grąžinsime pinigus atgal, per 2 darbo dienas.